Kursy językowe dla najmłodszych

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka przystąpiła do kolejnej, piątej już edycji „FunEnglish w bibliotece”. W ramach projektu biblioteka uzyskała dostęp do bezpłatnych e-lerningowych kursów języka angielskiego dla dzieci FunEnglish.pl i po raz pierwszy - FunJunior.pl.

Kurs Funenglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Uczy poprzez zabawę – składa się z kilkuset filmów, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, dzięki czemu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

Kurs Funjunior.pl to kurs języka angielskiego dla przedszkolaków w wieku 4-5 lat. Materiał kursu składa się z multimedialnych komponentów. Są to m. in.: piosenki, gry i fotolekcje, które uczą dzieci logicznego myślenia, świadomości siebie oraz innych. Są również doskonałym pretekstem do ćwiczenia pamięci, koordynacji ruchowej i słuchowej.

Dzieci mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie. Wystarczy jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki. 

Kurs jest bezpłatny, dostępny w czytelni internetowej Biblioteki Głównej, oraz w każdej filii: w Libiążu, Żarkach i Gromcu do 31 października 2016 roku. 

Zapraszamy do korzystania z takiej formy nauki.

Osoby zainteresowane kursami prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny: Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu Ul. Górnicza 11 Tel: 32 627 75 77 w. 25 Czytelnia internetowa

Copyright © 2019 Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME